15 maja 2017

Wdrożenia

Wdrożenia dla medycyny

Softmed jest oficjalnym partnerem firmy KAMSOFT, największego w Polsce producenta systemów informatycznych dla jednostek służby zdrowia. W obliczu różnorodnych potrzeb klientów jesteśmy w stranie dopasować najefektywniejszą i ekonomicznie uzasadnioną konfigurację modułowej budowy oprogramowania KAMSOFT.
Wdrożenia: Program KS-PPS

KS-PPS

Najpopularniejszym rozwiązaniem przewidzianym do zastosowania w małych placówkach medycznych jest program KS-PPS . Już sama jego nazwa wskazuje (Podstawowy Program Świadczeniodawcy), na to że spełnia on wymogi na obsługę podstawowych funkcji placówki służby zdrowia. W KS-PPS uwzględniono większość pomysłów oraz sugestii lekarzy oraz osób na co dzień związanych z tworzeniem obligatoryjnej dokumentacji sprawozdawczej w placówkach medycznych. Rygorystyczna selekcja funkcji oraz ujednolicenie obsługi poszczególnych modułów pozwoliły skutecznie uprościć system. Podstawowy Program Świadczeniodawcy pracuje zarówno w wersji jednostanowiskowej jak i sieciowej.

KS-SOMED

Dla większych placówek medycznych, posiadających szerszy wachlarz oferowanych świadczeń proponujemy zastosowanie programu KS-SOMED . Zastosowane zostają przy tym rozwiązaniu zamiennie następujące środowiska baz danych: Firebird lub Oracle Database. Dobór odpowiedniego środowiska podyktowany jest przede wszystkim wielkością bazy danych oraz wydajnością pracy serwera.

Wdrożenia: Program KS-SOMED
Wdrożenia: Bazy danych

Wdrożenia programów firmy Kamsoft oparte są na rozwiązaniach serwerowych firmy Microsoft wraz z odpowiednim środowiskiem bazodanowym: Firebird lub Oracle Database.

Microsoft Logo

Dodatkowo oferujemy możliwość konfiguracji:

  • routerów i serwerów dostępowych,
  • wirtualnych połączeń VPN,
  • bezpiecznych połączeń zdalnych pulpitów.
Pomagamy również w ochronie przed atakami złośliwego oprogramowania.
OpenVPN logo Avast logo NOD32 logo