15 maja 2017

Rozwiązania IT dla biznesu

Softmed świadczy także pełen zakres usług dla dużych i małych firm nie związanych z medycyną, które potrzebują stałej lub tymczasowej opieki informatycznej realizowanej zdalnie lub na miejscu u klienta.

Przyjemna i bezpieczna praca w środowisku informatycznym w Twojej firmie to droga do osiągnięcia sukcesu.

Firma SOFTMED wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom oferując profesjonalne i wysokiej jakości usługi informatyczne. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu możemy świadczyć dla Twojej firmy usługi z dbałością o najmniejszy szczegół. Od zwykłego zakupu sprzętu komputerowego lub biurowego do skomplikowanych projektów sieci firmowej, instalacji serwera zarządzającego firmą.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na rozwój i sprawdzone rozwiązania. Połączenie tych dwóch czynników daje Państwu profesjonalne, bezpieczne i stabilne środowisko pracy, które z łatwością możemy dostosować do wymogów Państwa firmy.

Zaufało nam już wiele firm i placówek medycznych, które są gwarancją zadowolenia naszych przyszłych klientów a tym samym potwierdzają wysoki poziom świadczonych usług przez  firmę Softmed.

IT dla Medycyny: Rozliczenia z NFZ
Serwis IT Outsourcing IT Strony WWW

SERWIS IT

OUTSOURCING IT

STRONY WWW