23 maja 2017

Oprogramowanie

Oprogramowanie sugerowane przez Softmed.

Windows 10

Microsoft Windows 10

to najnowsza odsłona systemu operacyjnego, w której powraca Menu Start, w rozszerzonej, konfigurowalnej postaci. System został zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć najlepsze cechy Windows 7 i Windows 8. Jest szybki, płynny i wyposażony w szereg nowych funkcji. Wśród nich zupełnie nowa przeglądarka Microsoft Edge, wirtualne pulpity oraz sklep Windows dla wszystkich aplikacji, ujednolicony dla wszystkich urządzeń z Windows 10.

Oprogramowanie Avast Pro Antivirus

Rozbudowana ochrona, która nie obciąża ani portfela, ani komputera. Cieszący się powszechnym zaufaniem program chroniący przed złośliwym oprogramowaniem połączony z rozbudowanym wachlarzem funkcji umożliwiających indywidualne dostosowanie zabezpieczeń na komputerze. Podejrzane pliki można uruchamiać w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni Sandbox, a przed przekierowaniem DNS chroni moduł Weryfikacja stron. Avast Pro Antivirus zapewni Twojemu komputerowi ochronę bez spowalniania go dzięki przetwarzaniu procesów w chmurze. Jest również wyposażony w SafeZone, najbezpieczniejszą przeglądarkę świata, a także udoskonalony Tryb gry, który zapobiega przerywaniu lub spowalnianiu gry.

Avast logo
Microsoft Office

Aplikacje Microsoft Office

mają bezpośredni dostęp do plików w chmurze OneDrive, możliwość z ich poziomu tworzenia, edytowania i zapisywania dokumentów. Możliwość podglądu edycji na żywo, edytowany pliki w programie Word zespołowo, aplikacja wyświetla w czasie rzeczywistym miejsce, które jest akurat edytowane przez inną osobę. Na początku opcja będzie dostępna dla subskrybentów OneDrive. Microsoft uprościł proces współdzielenia plików. Po kliknięciu przycisku Share na wstążce dokument zostanie automatycznie udostępniony w chmurze.

Oprogramowanie NOD32 Antivirus System

– zapewnia kompletną ochronę komputera. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera. ESET Smart Security Premium skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.

NOD32 logo
OpenVPN logo

Oprogramowanie OpenVPN

Access Server jest w pełni funkcjonalnym, bezpiecznym tunelowaniem sieci VPN, które integruje funkcje serwera OpenVPN, możliwości zarządzania przedsiębiorstwem, uproszczone interfejsy OpenVPN Connect UI i OpenVPN Client, które obsługują środowiska Windows, MAC, Linux, Android i iOS. OpenVPN Access Server obsługuje szeroki zakres konfiguracji, w tym bezpieczny zdalny dostęp do zasobów wewnętrznych sieci i / lub prywatnych zasobów sieciowych oraz aplikacji z precyzyjną kontrolą dostępu.

Oprogramowanie TeamViewer

oferuje technologię udzielania spontanicznej pomocy technicznej odpowiednią zarówno dla dużej instytucji finansowej wspierającej klientów korzystających z bankowości internetowej, jaki i call center przyjmującego zgłoszenia z całego świata czy małej firmy typu startup pracującej nad kolejną przebojową aplikacją.

Teamviewer